S PROGRAMY OD NÁS
         JE TO POHODA ...            ... CHCI TO VYZKOUŠET

Chci to vyzkoušet

Naší filozofií je tvořit informační systém dle vašich potřeb. Proto se nebojte nás na cokoliv zeptat, či požádat. Vy nejlépe víte, co ve své práci potřebujete, my to zase umíme naprogramovat.

 

Každá neziskovka je svým způsobem jedinečná, proto i informační systém obsahuje různé moduly, které dle Vašich požadavků průběžně doplňujeme a rozšiřujeme. Moduly, které nevyužíváte, je možné skrýt, aby byl systém přehledný. Pokud modul chcete využívat, jednoduše ho opět zobrazíte.

 

Chceme, aby informační systém od nás byl v praxi použitelný a pomohl vám ve vaší práci, proto v případě zájmu o informační systém, bychom se rádi s vámi osobně sešli na krátké schůzce. Kde si ujasníme, co vy potřebujete, co umí stávající systém a jak ho upravit na míru vaší organizace. Tato návštěva je zdarma.

 

Protože pracujeme s různě velkými i malými neziskovkami v rámci celé republiky, reagujeme pružně na potřeby tohoto sektoru, proto celý informační systém se vyvíjí dle aktuálních požadavků. Čím více nám svoji práci přiblížíte, tím lepší systém vyvineme, nebojte se proto nám říkat, co potřebujete. Tento vývoj je v ceně měsíčních poplatků stejně jako nové aktualizace, opravy chyb a konzultace.

 

Excel is dead. Chceme, abyste svůj čas namísto přepisování dat excelu strávili jakoukoliv jinou smysluplnou činností. Ukažte nám vaše reporty, a my vám za to s nimi pomůžeme tak aby vás report vznikl jedním kliknutím.

 

Náš informační systém je on-line, takže potřebujete k práci jen dvě věci a to připojení k internetu a pamatovat si své heslo. Nemusíte instalovat žádnou aplikaci a ani nic pravidelně aktualizovat. Můžete pracovat z jakéhokoliv počítače kdykoliv a kdekoliv.

 

Žádný učený z nebe nespadl. Pro každou novou neziskovku pořádáme školení, jak pracovat s celým systémem a i když přesto budete mít poté nějaký dotaz, tak nám prostě zavolejte, či napište. Za radu u nás neplatíte.

 

Pokud máte zájem, kontaktujte nás.

 Nový modul CRM pro neziskovky

07.03.2015 08:43
Vylepšili jsme Evidenci! Nově v ní můžete lépe evidovat veškeré své partnery, dárce, dobrovolníky i jakékoliv další kontakty. Kontakty můžete libovolně třídit. Lze jednoduše odeslat hromadný email a zaznamenávat kontaktní historii (např. poslané emaily, potvrzení o darech...). Lze zaznamenávat i termín dohodnutého budoucího kontaktu, Evidence vás na blížící termín upozorní emailem.

Doporučení NZDM Evidence

07.10.2013 08:04

Jako z další z výstupů na náš dotazník a také podle naší zkušenosti, kdy velká část nový nízkoprahů byla doporučena stávajícími uživateli Evidence, jsme se rozhodli Vám za každé takovéto doporučení poděkovat a odměnit. Pokud nám doporučíte nízkoprah, který začne naši Evidenci využívat, dostanete od nás tři měsíce užívání Evidence zdarma. Pokud bude nízkoprahů více, počet měsíců se navyšuje. Stejnou odměnu poskytneme i novému nízkoprahu.Facebook a Google+

26.09.2013 10:13

Spustili jsme prezentaci na Facebook a Google+Dotazník k NZDM Evidenci

02.09.2013 10:56

Protože se snažíme NZDM Evidenci zlepšit k Vaší spokojenosti, tak sme pro Vás připravili krátký dotazník. Pokud jste s něčím nespokojeni a chtěli byste to napravit, nestačí napsat "sem nespokojen", ale je potřeba napsat proč :) Vyplnit lze i anonymně. Díky.Evidenci NZDM upravíme na přání

31.08.2012 16:12

Chcete jednoduchou a přehlednou Evidenci? Nepoužíváte všechny funkce?

Nyní můžete v Evidenci NZDM také úplně skrýt celé sekce, nebo jejich podsekce. Také můžete určit jaké konkrétní položky chcete zadávat a sledovat ve formulářích editací a filtrování statistik.

Díky tomuto se stáva program velice přehledným a jednoduchým i přes veliké možství funkcí na výběr.

Více zdeNový server

16.06.2012 19:14
Dnes byl uveden do provozu nově zakoupený server. 2 roky starý server sice svým výkonem vše plně zvládal, ale nyní všechny aplikace fungují opravdu mnohem rychleji.


Fundrising

04.11.2011 08:39

Nově přepracován modul Fundrising. Nyní lze ke grantu přiřadit více finančních zdrojů od různých institucí. Ve výdajích lze také k faktuře přiřadit více zdrojů z grantů a určit kolik se čerpalo. Vše i s automatickými procentuálními přepočty. Další návrhy na vylepšení jsou vítány.


Poskytujeme řešení.