S PROGRAMY OD NÁS
         JE TO POHODA ...            ... CHCI TO VYZKOUŠET

Obecné informace

Dobrý den,
naše firma se zabýva službami a poradenstvím v oblasti Hardware & Software. Specializujeme se především na návrh a vývoj složitějších Internetových Aplikací, Databázových Evidencí a Informačních Systémů.

Důvodem vzniku firmy je snaha o poskytování kvalitních aplikací a služeb pro neziskové organizace. Zprvu především pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (NZDM).
Dále byla samozřejmě rozšířena tvorba pro další neziskovky a větší projekty jako je SONS ČR, Tyfloservis, Tyflocentrum, Kafira, Česká asociace streetwork a další.

Práce pro neziskovky se stala mým životním projektem, který se snažím zopovědně naplňovat. Každý z nás se snaží v životě něčeho dosáhnout a něco užitečného zanechat, já jsem tu pro Vás.

Více o neziskovkách se kterými spolupracujeme v Referencích.

Veškeré aplikace se snažíme vytvářet dle medodik pro přístupnost webových stránek pro nevidomé a slabozraké (Blind Friendly) a to i v případech kdy to zákazník nevyžaduje.
Při tvorbě také klademe důraz na optimalizaci stránek pro vyhledávače (medodiky SEO).
Naše nábídka samozřejmě zahrnuje kompletní řešení, včetně webhostingu (umístění vašich stránek na internetu).

Nabízíme:

 • Tvorba webových prezentací.
 • Tvorba internetových aplikací.
 • Pronájem kompletních aplikací a řešení (IS NZDM, IS Neziskovky, Webový Portál s redakčním systémem).
 • Webhosting, FTP přístup, webová obsluha databáze (např. phpmyadmin).
 • Správa a objednání doménového jména.
 • Poštovní server, správa emailových účtů, webmail.
 • Instalace a správa Vašich vlastních serverů LINUX.
 • Poradenství při tvorbě Evidencí pro neziskovky, máme již bohaté zkušenosti s databázovými systémy z více oborů neziskovek.
 • Webdesign.
 • Profesionální grafika.
 • Kompletní grafické návrhy pro firmy.


Nový modul CRM pro neziskovky

07.03.2015 08:43
Vylepšili jsme Evidenci! Nově v ní můžete lépe evidovat veškeré své partnery, dárce, dobrovolníky i jakékoliv další kontakty. Kontakty můžete libovolně třídit. Lze jednoduše odeslat hromadný email a zaznamenávat kontaktní historii (např. poslané emaily, potvrzení o darech...). Lze zaznamenávat i termín dohodnutého budoucího kontaktu, Evidence vás na blížící termín upozorní emailem.

Doporučení NZDM Evidence

07.10.2013 08:04

Jako z další z výstupů na náš dotazník a také podle naší zkušenosti, kdy velká část nový nízkoprahů byla doporučena stávajícími uživateli Evidence, jsme se rozhodli Vám za každé takovéto doporučení poděkovat a odměnit. Pokud nám doporučíte nízkoprah, který začne naši Evidenci využívat, dostanete od nás tři měsíce užívání Evidence zdarma. Pokud bude nízkoprahů více, počet měsíců se navyšuje. Stejnou odměnu poskytneme i novému nízkoprahu.Facebook a Google+

26.09.2013 10:13

Spustili jsme prezentaci na Facebook a Google+Dotazník k NZDM Evidenci

02.09.2013 10:56

Protože se snažíme NZDM Evidenci zlepšit k Vaší spokojenosti, tak sme pro Vás připravili krátký dotazník. Pokud jste s něčím nespokojeni a chtěli byste to napravit, nestačí napsat "sem nespokojen", ale je potřeba napsat proč :) Vyplnit lze i anonymně. Díky.Evidenci NZDM upravíme na přání

31.08.2012 16:12

Chcete jednoduchou a přehlednou Evidenci? Nepoužíváte všechny funkce?

Nyní můžete v Evidenci NZDM také úplně skrýt celé sekce, nebo jejich podsekce. Také můžete určit jaké konkrétní položky chcete zadávat a sledovat ve formulářích editací a filtrování statistik.

Díky tomuto se stáva program velice přehledným a jednoduchým i přes veliké možství funkcí na výběr.

Více zdeNový server

16.06.2012 19:14
Dnes byl uveden do provozu nově zakoupený server. 2 roky starý server sice svým výkonem vše plně zvládal, ale nyní všechny aplikace fungují opravdu mnohem rychleji.


Fundrising

04.11.2011 08:39

Nově přepracován modul Fundrising. Nyní lze ke grantu přiřadit více finančních zdrojů od různých institucí. Ve výdajích lze také k faktuře přiřadit více zdrojů z grantů a určit kolik se čerpalo. Vše i s automatickými procentuálními přepočty. Další návrhy na vylepšení jsou vítány.


Rozumíme neziskovkám.