S PROGRAMY ODE MĚ
         JE TO POHODA ...


            ... CHCI TO VYZKOUŠET

Chci to vyzkoušet

Naší filozofií je tvořit informační systém dle vašich potřeb. Proto se nebojte nás na cokoliv zeptat, či požádat. Vy nejlépe víte, co ve své práci potřebujete, my to zase umíme naprogramovat.

 

Každá neziskovka je svým způsobem jedinečná, proto i informační systém obsahuje různé moduly, které dle Vašich požadavků průběžně doplňujeme a rozšiřujeme. Moduly, které nevyužíváte, je možné skrýt, aby byl systém přehledný. Pokud modul chcete využívat, jednoduše ho opět zobrazíte.

 

Chceme, aby informační systém od nás byl v praxi použitelný a pomohl vám ve vaší práci, proto v případě zájmu o informační systém, bychom se rádi s vámi osobně sešli na krátké schůzce. Kde si ujasníme, co vy potřebujete, co umí stávající systém a jak ho upravit na míru vaší organizace. Tato návštěva je zdarma.

 

Protože pracujeme s různě velkými i malými neziskovkami v rámci celé republiky, reagujeme pružně na potřeby tohoto sektoru, proto celý informační systém se vyvíjí dle aktuálních požadavků. Čím více nám svoji práci přiblížíte, tím lepší systém vyvineme, nebojte se proto nám říkat, co potřebujete. Tento vývoj je v ceně měsíčních poplatků stejně jako nové aktualizace, opravy chyb a konzultace.

 

Excel is dead. Chceme, abyste svůj čas namísto přepisování dat excelu strávili jakoukoliv jinou smysluplnou činností. Ukažte nám vaše reporty, a my vám za to s nimi pomůžeme tak aby vás report vznikl jedním kliknutím.

 

Náš informační systém je on-line, takže potřebujete k práci jen dvě věci a to připojení k internetu a pamatovat si své heslo. Nemusíte instalovat žádnou aplikaci a ani nic pravidelně aktualizovat. Můžete pracovat z jakéhokoliv počítače kdykoliv a kdekoliv.

 

Žádný učený z nebe nespadl. Pro každou novou neziskovku pořádáme školení, jak pracovat s celým systémem a i když přesto budete mít poté nějaký dotaz, tak nám prostě zavolejte, či napište. Za radu u nás neplatíte.

 

Pokud máte zájem, kontaktujte nás.

 Dám Vám čas.
Dám Vám čas.

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.